• Uudised
Naabrivalve liikumine laieneb Rae vallas ja Maardu linnas
10.08.2006

11. augustil kirjutatakse alla 2 uut naabrivalve ühise tegutsemise lepingut.

Rae vallas alustab tegevust Väljaku 17B naabrivalve sektor, mis on sellel aastal juba kolmas samalaadne algatus piirkonnas. Ühiselt on otsustatud, et üksmeelne ja koostöös tegutsemine muudab kodukoha turvalisemaks. Sektorisse kuulub 24 majapidamist. Tänavu juunis loodi Jüri alevikus Väljaku tänaval Väljaku 12 ja Väljaku 17A naabrivalve sektorid, kuhu on kaasatud kokku 37 kodu.

Maardu linnavalitsuses kirjutavad Maardu abilinnapea Rein Meel, Põhja Politseiprefektuuri Ida-Harju politseiosakonna komissar Veiko Randlaine, Muuga 2 naabrivalve sektori vanem Raido Rei ja MTÜ Eesti Naabrivalve tegevjuht Tiina Ristmäe alla uue sektori ühise tegutsemise lepingule. Maardu linnas on see sektor juba arvult neljas. Hiljuti loodi naabrivalve sektor Maardu linnas Keemikute tänaval.

Naabrivalve liikumise sisu seisneb kuritegude märkamises ja ennetamises. Läbi naabrivalve suureneb kogukonnatunne, toimib kiirem infovahetus ning suureneb koostöö elanike, kohaliku omavalitsuse ja politsei vahel. Koos loodavate sektoritega tõuseb naabrivalve piirkondade arv kogu Eestis 315ni.

Lisainformatsioon:

Erik Niinemaa
MTÜ Eesti Naabrivalve
Harjumaa projektijuht
GSM: 52 76965
e-post: erik@naabrivalve.ee  

Tiina Ristmäe
MTÜ Eesti Naabrivalve
tegevjuht
GSM: 51 36 630
e-post: tiina@naabrivalve.ee  

›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi