• Uudised
Kristiinesse loodi kolm uut naabrivalve sektorit
08.09.2005

Kristiine linnaosa valitsuses allkirjastati neljapäeval 8. septembril lepingud uute naabrivalve sektorite - Kajaka, Mehaanika ja Sinika - esindajatega. Nende kolme piirkonna elanikud liitusid naabrivalveliikumisega vastuseks juulis linnaosavalitsuse ja Eesti Naabrivalve Kristiine ümarlaua ühisele turvaüleskutsele.

Seni tegutses Kristiines 10 naabrivalve sektorit.

Allkirjastamisel osalesid ka juunis sõlmitud Kristiine turvaleppe osapoolte (Kristiine linnaosa valitsus, Lõuna politseiosakond, Tallinna keskkonnaamet, AS Falck Eesti, MTÜ Eesti Naabrivalve) esindajad. Nad rääkisid nii seniste naabrivalve sektorite esindajatele kui ka uutele liitujatele, milles väljendub naabrivalve praktiline kasu.

Kristiine linnaosa vanema Katrin Leoski sõnul on Kristiine elanikud mõistnud, et linnaosa turvalisuse tagamisele peab kaasa aitama igaüks, oma võimaluste piirides. “Linnaosavalitsus ja meie head koostööpartnerid on alati valmis jagama elanikele naabrivalve teemalist nõu ja kui vaja, siis ka konkreetset abi,” ütles Leosk.

Naabrivalve Kristiine ümarlaua juhataja Roland Kreegimäe lisas, et naabrivalve on tegusate inimeste ühendus. “Ootan teistegi tänavate elanike aktiviseerumist oma piirkonna turvalisuse tagamiseks. Naabrivalvega pole kunagi liiga hilja liituda - aeg on alati õige,” rõhutas ta.

Tarmo Vaik
MTÜ Eesti Naabrivalve
juhatuse esimees
GSM: 5 136 630
e-post: info@naabrivalve.ee  

›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi