• Uudised
Naabrivalve on edukas ka väikelinnas
15.03.2004
Täna kirjutatakse Viljandi Linnavalitsuses alla kaks uut Naabrivalve lepingut, mis tõstab sektorite arvu juba 17-ni. Paljutõotavalt on käima läinud ka Koolivalve projekt, mis suurendab õpilaste turvatunnet.

Tänased Naabrivalve sektorid on loodud Ugala ja Valuoja puiesteele. Pidev uute sektorite lisandumine tõestab, et inimesed on valmis ka ise oma turvatunde suurendamise nimel midagi ära tegema. Samuti tõhustab Naabrivalve sektori loomine koostööd politsei ja linnavalitsusega. Üheskoos tegutsedes muutub kuritegude sooritamine järjest raskemaks ning nende avastamise hulk suureneb.

Oma tõsist huvi Naabrivalve vastu on üles näidanud ka erinevad Viljandimaa vallad. Täna kell 18.30 toimub vastavasisuline koosolek Pärsti lasteaed- raamatukogus ning neljapäeval, 18. märtsil kell 12.00, Mustla vallamajas.

Alguse on saanud ka Koolivalve projekt, mille kiitis heaks Viljandi Noorte Volikogu. Hetkel käivad läbirääkimised Viljandi Maagümnaasiumiga, mis on näidanud üles valmisolekut projektiga algust teha. Koolivalve annab õpilastele võimaluse koolikeskkonda turvalisemaks muuta ning selle raames ka endale kasulikke teadmisi ja oskusi omandada.
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi