• Uudised
Vargad hüppasid kolmanda korruse rõdult alla
07.02.2004
Politseinikud pidasid Valgas reede pärastlõunal kinni vargad, kes jäid korteriomanikule vahele ja üritasid end päästa maja kolmanda korruse rõdult alla hüpates.
Valgas avastas koju lõunale läinud 55-aastane Viktor, et tema korteri uks on lahti murtud, ning mees teatas sellest politsei lühinumbril 110, teatas Lõuna prefektuuri Valga politseiosakonna pressiesindaja BNS-ile.

Korteriperemehe koju jõudmist kuulsid ka elamisse sissemurdnud noormehed, kes hüppasid kolmanda korruse rõdult alla ning pistsid jooksu. Viktor ja kära peale trepikotta tulnud naabrimees jooksid põgenejaile järele, pidasid nad veidi maad eemal kinni ning andsid üle sündmuskohale jõudnud politseipatrullile.

Selgus, et vargad olid korteris lahti murdnud relvakapi ja sealt võtnud kaasa jahirelva ning padruneid. Esialgsetel andmetel oli elamisest kaduma läinud ka 500 krooni sularaha.

Juhtunu uurimiseks alustas Valga politsei kriminaalmenetlust varguse tunnustel. Kahe kinnipeetud noormehega tegelevad edasi Valga politseijaoskonna kriminaalpolitseinikud.
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi