• Uudised
Koolivalve ja Falck Klubi noored külastavad vaheajal Narva piiripunkti
27.10.2003
MTÜ Eesti Naabrivalve alaprojekti Koolivalve ja MTÜ Falck Noorteklubi noored sõidavad kolmapäeval, 29. oktoobril tutvuma Narva piirivalvega. Ringsõidu jooksul tutvutakse AS Falck Ida-Eesti peamajaga Jõhvis, külastatakse Narva linnust ning tutvutakse Gorodinko külas Punamäe kordoni ja relvamuuseumiga. Ekskursioonil osaleb 30 õpilast.

Koolivalve on 2003 aasta alguses MTÜ Eesti Naabrivalve käivitatud projekt Tallinnas, mis tegeleb koolikeskkonna turvalisusega kaasates protsessi õpilased, koolijuhtkonna, politsei ja kohaliku omavalitsuse. Lisaks pakutakse osalejatele erinevaid huvitegevuse võimalusi, koolitusi ja ekskursioone. Koolivalve projekti on tänaseks liitunud 13 kooli Tallinnast. Projekti rahastab Tallinna linn.

MTÜ Falck Klubi on noorteühendus, kuhu kuuluvad 7-14 aastased noored, kes paar korda kuus põnevaid paiku ja inimesi külastavad ning uusi teadmisi turvalise elu valdkonnast omandavad. Samuti sporditakse, matkatakse ehk teisisõnu: veedetakse oma aega aktiivselt ja arukalt. Falck Klubi tegevuskeskused on Tallinnas, Tartus, Haapsalus ja Pärnus. Klubi tegevusest võtab osa üle 450 noore.
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi