• Uudised
Eesti Naabrivalve allfond „Salatubakast Vabaks“ premeerib parimaid tolliametnikke
30.09.2003
Täna toimuval Tolliameti 12. aastapäevale pühendatud pidulikul aktusel antakse Eesti Naabrivalve ja Tubakatootjate Assotsiatsiooni poolt parimatele tolliametnikele üle rahalised preemiad.

Kokku jagatakse 20 000 krooni Tallinna Tolliinspektuuri kolme vaneminspektori vahel, kelle töö tulemusena suudeti laeva kontrolli käigus avastada peidikutest 650 000 salasigaretti.
Urmas Silman, Tubakatootjate Eesti Assotsiatsiooni esimees märkis, et salatubaka vastu saab tõhusalt võidelda vaid üheskoos. „Salatubakavastane võitlus ei ole ainult tubakatootjate probleem. See on ka riigi ja kogu Eesti ühiskonna probleem ja seda eelkõige laekumata riigimaksude pärast. Igal aastal jääb riigil salatubaka tõttu saamata umbes 300 miljonit krooni. 300 miljonit krooni on suur raha, mida riigil oleks hädasti vaja kas või selleks, et tõsta tollitöötajate palku.“, lisas Silman.

MTÜ Eesti Naabrivalve ja Tubakatootjate Eesti Assotsiatsioon kirjutasid 20. veebruaril 2003. alla raamlepingule nimelise allfondi moodustamiseks MTÜ Eesti Naabrivalve juurde.

Tubakatootjate Assotsiatsioon on alates 2001 aasta sügisest toetanud tublimaid politsei- ja piirivalveametnikke läbi Tallinna Kodaniku- ja Korrakaitsefondi.
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi