• Uudised
MTÜ Eesti Naabrivalve korraldab Koolivalve projekti raames grafiti-päeva
18.09.2003
MTÜ Eesti Naabrivalve korraldab koostöös Tallinna Põhja politseiosakonnaga Koolivalve projekti raames laupäeval, 20. septembril Tallinna Kunstigümnaasiumi staadionil grafiti-päeva. Kaasa lööma on oodatud Koolivalves ja selle sõprusklubis Falck Noorteklubi osalevad noored. Üritus algab kell 12.00 lühiülevaatega grafiti ajaloost ja olemusest, seejärel tutvustab Anne Klaar Ida politseiosakonnast seadusandlust, mis seostub grafiti joonistamisega. Ning siis kõik joonistama! Joonistajaid juhendab ja nõustab professionaalne grafiti-joonistaja Anton, kelle käe all kohapeal ka üks töö valmima peaks. Igale grafiti-päeval osalejale jääb ka meene üritusest.
Ürituse läbiviimist toetavad Eesti Naabrivalve Ühing, MTÜ Falck Noorteklubi, Tallinna Politseiprefektuur, Kesklinna, Põhja-Tallinna ja Lasnamäe linnaosavalitsused.
Koolivalve on Eesti Naabrivalve Ühingu poolt 2003 aasta jaanuaris algatatud projekt, mille sisuks on koostöös õpilaste, õpetajate, politsei ja linnaosavalitsusega ennetada ja ära hoida vägivalda ja anti-sotsiaalset käitumist koolis ja selle ümbruses. Projekti raames korraldatakse ka erinevaid huvitegevusi ja ekskursioone, mis on noortele atraktiivsed, harivad ja samas ka mingil määral korrakaitsega seotud.
MTÜ Falck Noorteklubi on noorteühendus, kus 7-14aastased noored paar korda kuus kokku saavad ja põnevaid paiku külastavad, erinevate elualade inimeste tööga tutvuvad, matkavad, spordivad ehk teisisõnu: aktiivselt ja arukalt oma vaba aega koos vahva seltskonnaga veedavad ja turvalist elulaadi propageerivad.


Lisainfo: Tiina Ristmäe
MTÜ Eesti Naabrivalve
Koolivalve projektijuht
Tel.: (0)6522522; 056453080
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi