• Uudised
Eelmise aasta parimaks valiti Kivimäe II Naabrivalve Sektor
04.05.2003
Täna toimunud MTÜ Eesti Naabrivalve üldkoosolekul kuulutati välja eelmise aasta parim naabrivalve sektor. Parimaks sektoriks valiti Tallinnas, Nõmmel loodud Kivimäe II Naabrivalve Sektor.

Tarmo Vaik, Eesti Naabrivalve juhatuse esimees märkis, et valiku aluseks sai sektori vanema Kuido Pettai poolt organiseeritud hea koostöö naabrite vahel, ühisel jõul korrastatud sektori ümbrus ning naabrite koostöös kurjategijate kinni pidamine ja politseile üle andmine.
Parima sektori vanem sõidab nädalasele preemiareisile Suurbritanniasse, kus tutvutakse sealse Naabrivalve ühingu tööga ning külastatakse erinevaid naabrivalve piirkondi.

Lisaks otsustati ära märkida ka suvilate piirkonnas loodud Muuga I Naabrivalve Sektor ning Püssi I Naabrivalve Sektor.
Muuga sektoris on edukalt käivitatud naabrivalve patrull, mille tulemusel ei toimunud talve jooksul piirkonnas ühtegi sissemurdmist.
Püssi sektoris on aga hea koostöö toimunud lisaks politsei ja kohaliku omavalitsusega ka kohaliku kooliga, kus ka õpilastele on selgitatud naabrivalve olemust ja eesmärke.

Üldkoosolek valis ka ühingu uue juhatuse järgmiseks kolmeks aastaks. Juhatuse liikmetena jätkavad Tarmo Vaik, Maarja Mändmaa ja Viljar Moorits. Uueks liikmeks valiti Rahumäe I Naabrivalve Sektori vanem Anneli Chhabra.

Eesti Naabrivalve ühing loodi 5. mail 2000 aastal, seega homme saab ühing kolme aastaseks. Selle aja jooksul on ühing kasvanud üheks suurimatest mittetuludusühingutest ning saanud arvestatavaks tegijaks riigi ja kohalike omavalitsuste kuritegude ennetamise programmides.
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi