• Uudised
ERGO toetab naabrivalve laienemist Ida-Virumaale
23.11.2007

Täna, 22.11. sõlmitava sponsorluslepinguga toetab ERGO Naabrivalve MTÜ tegevuse laienemist Ida-Virumaale ning pakub kodu kindlustamisel soodustusi naabrivalvega liitujatele.

„Sponsorlusleping ERGOga annab võimaluse võtta tööle Ida-Virumaa naabrivalve projektijuhi, kes asub toetama olemasolevate sektorite tegevust, nõustades naabrivalve sektoreid, uuendades kontakte ning aidates lahendada naabrivalve sektorites turvalisusega seotud probleeme. Samuti on Ida-Virumaal uusi naabrivalve huvilisi, kel soov oma kodupiirkonnas naabrivalvega alustada, ” selgitas MTÜ Eesti Naabrivalve tegevjuht Tiina Ristmäe.

Ida-Virumaal on tänaseks loodud 47 naabrivalve sektorit, kõige rohkem on naabrivalvega liitunuid Narvas, kus on naabrivalvega alustatud 30 piirkonnas.

Juhatuse liikme Marek Začeki sõnul soovib ERGO Kindlustus inimeste varade kindlustajana kaasa aidata naabrivalve arengule ja liikmeskonna kasvule, et tõuseks teadlikkus, kuidas enda kodu ja oma kodukandi turvalisust suurendada ja seeläbi ka oma vara hoida.

„Tähelepanelik suhtumine iseenda ja teiste varasse aitab kaasa ära hoida murdvargusi kuid ka vähendada veeavariide või muude õnnetusjuhtumite kahjusid. Oma osa selles, et murdvargused on hakanud vähenema, on kindlasti ka naabrivalve kogukonnatunnet ja hoolivust propageerival tegevusel,“ leiab juhatuse liige Marek Začek.

Lisaks pakub ERGO kodu kindlustamisel soodustusi naabrivalvega liitunujatele. Täpsema info soodustustest saab Eesti Naabrivalve ühingult või ERGO Kindlustusest.

„Meie igapäevane turvatunne algab rohujuure tasandilt, see tähendab oma kodu ja majaümbruse turvalisusest. ERGO soovib soodustust andes tunnustada neid inimesi, kes maandavad iseenda ning oma ümbruskonna kahjude tekkimise riski ja kasvatavad seeläbi turvatunnet,“ lausus juhatuse liige Marek Začek.

MTÜ Eesti Naabrivalve eesmärk on algatada ja koordineerida naabrivalve tegevust Eestis. Ühing alustas tegevust 2000 aastal ja tänaseks on loodud üle Eesti 360 naabrivalve piirkonna.

ERGO pakub Eesti kindlustusseltside seas kõige mitmekülgsemat elu, tervise, pensioni ja vara kindlustamise valikut ning omab kõige laiemat müügivõrku üle Eesti. ERGO kindlustusseltsid Eestis kuuluvad Saksamaa suuruselt teise ERGO Kindlustusgruppi, mis teenindab enam kui 33 miljonit klienti 25 maailma riigis.

Lisainformatsioon:
Tiina Ristmäe
MTÜ Eesti Naabrivalve
Telefon: 6 522 522; 51 36 630
tiina@naabrivalve.ee  

›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi