• Uudised
Tähelepanelik naine aitas tabada narkouimas vargaid
28.01.2003
Rakveres poes vargil käinud, varastatud kauba bussijaama pakihoidu andnud ja teise kauplusse varastama läinud narkouimas Jekaterina ja Roman jäid vahele, sest tähelepanelik naine juhatas politsei nende jälile.

Laupäeval teatas rakverlanna Anneli politseile, et üks mees ja naine varastasid kaupluses lahustuvat kohvi. «Kohale sõitnud patrull võttis kuriteo tunnistajaks olnud naise autosse ja koos sõideti vargaid otsima,» ütles Lääne-Viru politsei pressiesindaja Evelin Nurmla SL Õhtulehele. Mõne aja möödudes tundis Anneli lähedal asuva poe juures ära asju näpanud mehe ja naise. «Politsei pidas kahtlustatavad kinni ja leidis neilt Rakvere bussijaama pakihoiu žetooni,» ütles Evelin Nurmla, «kapist aga mitmesuguseid samal päeval poest varastatud asju – kohvi, hambapastat, suuvett, kokku ligi 1000 krooni väärtuses.»

Ida-Virumaalt pärit Jekaterina (21) ja Roman (31) viidi prefektuuri, kus neil tuvastati narkojoove. Mõlemale koostati väärteoprotokoll ja määrati rahatrahv.

«Leidub veel inimesi, kes kuritegudesse sekkuvad,» kiitis Lääne-Viru politsei ülemkomissar Enn Kuusik narkouimas vargaid tabada aidanud naist. «Muidu võinuks nad uuele ringile minna, pärast aga varastatud kraamiga minema sõita.»
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi