• Uudised
Lauluväljakul lähiümbruses on sagenenud autovargused
05.07.2002
Eile öösel ärandati Oru tänaval tumehall sõiduauto Nissan Primera numbrimärgiga 562 TDB, Kuristiku tänavalt tumepunane Audi A80 numbrimärgiga 148 TDP ja Pirita tee 20 maja juurest must Audi A80 numbrimärgiga 166 ARA. Oru tänava väravate juures lõhuti Volkswagen Golfi süütelukk, kuid õnneks ei õnnestunud kurjategijatel ärandamist lõpuni viia.

Ka on toime pandud kolm vargust autost, mille käigus on ära viidud automakke ja muid omanike isiklikke esemeid.

Kuriteoohvriks langemise vältimiseks soovitab Tallinna Politseiprefektuuri Ida Politseiosakonna ülemkomissar Tarvo Ingerainen massiüritusel osalejail korrektselt ja teisi arvestavalt pargitud auto juurest lahkudes kindluse mõttes kontrollida, kas autoaknad on kinni ning kas signalisatsioon ja muud turvameetmed käivitusid. Autosse ei ole soovitatav jätta pikanäpumeeste tähelepanu köitvaid esemeid, dokumente ja tehnikat (automakid jms).

“Samuti on taolisele massiüritusele minnes soovitatav suurt rahasummat kaasa mitte võtta. Mõistlik on rahakott, autovõtmed, mobiiltelefon ja muud väärtuslikud esemed paigutada oma riiete sisetaskutesse. PIN-koodi ja pangakaarti on mõttekam hoida üksteisest eraldi,” rääkis ülemkomissar.

Autojälitustalitus palub kõigil, kes on nimetatud numbrimärkidega masinaid märganud või kes on vähegi kahtlustäratavatele inimestele oma garaaže välja üürinud või kel on muud teavet võimalike autovaraste tegevuse kohta, võtta kindlasti ühendust politseiga.

Infot, mis aitaks kurjategijate elu võimalikult raskeks ja keeruliseks ning meie elukeskkonda turvalisemaks muuta, saab anda kas numbritel 612 5965, 052 002 41 või e-maili teel aadressil leho@tpp.pol.ee
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi