• Uudised
Naabrivalve laieneb Ida-Virumaal ja stardib Paldiskis
07.03.2002
Lepingule kirjutavad alla Püssi linnapea Arne Aun, Ida-Viru Politseiprefektuuri aseprefekt Vjatšeslav Villo, Püssi 1. Naabrivalve Sektori vanem Lembit Samel ning Eesti Naabrivalve juhatuse esimees Tarmo Vaik.
Loodav sektor on Ida-Virumaal teine. Esimene loodi eelmise aasta 28. novembril Jõhvi linnas. Sektorisse on kaasatud nii eramud kui ka kortermajad.

Homme, 8. märtsil kell 11.00. kirjutavad Paldiski linnapea Kaupo Kallas, Lääne-Harju politseiosakonna komissar Tarvo Kull, Paldiski 1. Naabrivalve Sektori vanem Urmas Sepp ja Eesti Naabrivalve juhatuse esimees Tarmo Vaik Paldiski linnavalitsuses alla Paldiskis esimese naabrivalve sektori asutamislepingule. Loodav sektor hõlmab ühte 75 korteriga elamut.

Tarmo Vaiki sõnul on igati tervitatav, et viimasel ajal on järjest enam ka probleemsetes piirkondades hakanud elanikel tekkima huvi oma turvalisuse heaks midagi ise ära teha,. Kohaliku omavalitsuse, politsei ning elanike ühine tegutsemine aitab kindlasti kaasa neis piirkondades ka teiste sotsiaalsete probleemide lahendamisele. Siinkohal tuleb ära märkida Ida-Virumaa Politseiprefektuuri head tööd naabrivalve propageerimisel ja arendamisel.
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi