• Uudised
15.veebruaril toimub Lääne-Harju sektorite ümarlaud
08.02.2007

Head Lääne-Harju naabrivalve sektorite vanemad,

Kutsume Teid ümaralauale 15. veebruar 2007 kell 18.00 Lääne-Harju politseiosakonda Sauel Tule põik 2. Lisaks sektorite vanematele osalevad ümarlaual Lääne-Harju politseiosakonna politseiametnikud eesotsas komissar Kaido Saarniiduga ning Eesti Naabrivalve ühingu töötajad. Ümarlaua eesmärk on vahetada omavahel informatsiooni ja saada ülevaade tekkinud probleemidest ning hetkeseisust. Lisaks saame teha väikse ekskursiooni Lääne-Harju politseiosakonnas.

Sektori vanematelt palume lühikest ülevaadet turvalisusest oma piirkonnas, millised juhtumid on üles kerkinud, kuidas on lahenenud, kas politseilt on abi saadud, kas naabrivalvest on kasu olnud, kas ja kuidas naabrivalve sektor toimib.

Politsei annab ülevaate kuritegevuse hetkeseisust piirkonnas, räägitakse, millised on enamlevinumad kuritegevuse liigid ja jagatakse ka nõuandeid, kuidas neid ennetada võiks.

Naabrivalve ühing annab ülevaate ühingus toimunust ja prioriteetidest alanud aastal.

Räägime ka edaspidistest tegevustest - kas ja milliseid koolitusi vajate, kohtumised edaspidi, infoliikumine.

Kui Teil on ideid kokkusaamisel käsitletavate teemade kohta, siis võite need juba ka eelnevalt meile edastada! Samuti ootame infot uute vajalike materjalide osas - kas on vaja plakateid või kleebiseid juurde jne

Palun kutsuge kokkusaamisele kaasa ka oma sektori liikmeid!

Oma osavõtust palun teatage 12.veebruariks maili aadressil: erik@naabrivalve.ee  või telefonil 5276965

Peatse kohtumiseni!

Erik Niinemaa
Harjumaa projektijuht
MTÜ Eesti Naabrivalve
Tel 5276965, e-kiri erik@naabrivalve.ee  

›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi