• Uudised
Vapper kodanik pidas kinni autovarga
26.01.2007

25. jaanuari öösel tabas tubli linnakodanik Pronksi tänaval otse teolt varga, kes oli sisse murdnud kaubikusse. Täna võttis kohus kahtlustatava vahi alla.

25. jaanuaril kella 3 ajal öösel teatati politseile, et Pronksi tänaval hoiab meesterahvas kinni autovarast. Paari minutiga kohale saabunud patrull leidis sündmuskohalt 30-aastase Madise, kes oli kinni pidanud tema enda kaubikusse Volkswagen sisse murdnud 18-aastase Aleksei.

Politsei viis kinnipeetud 18-aastane nooruki kõigepealt politseiosakonna arestikambrisse. Täna võeti 18-aastane Aleksei kohtus seoses varguskatsega ka vahi alla.

Politsei tänab vaprat inimest, kes varast takistas ja teda politsei saabumiseni kinni hoidis. Kesklinna politseiosakonna vanemkomissar Andres Trussi sõnul on tegemist hea näitega tulemuslikust kodanikujulgusest. "Oma vara kaitsnud meesterahvas tegutses vapralt ja õiguspäraselt," sõnas vanemkomissar. "Taoliste õigusrikkumiste avastamisel ja nende takistamistel tuleb inimestel alati silmas pidada ka enda ohutust."

›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi