• Uudised
Aiandusühistu Kiire Kõbla ühineb naabrivalve liikumisega
22.08.2006

Täna, 22. august 2006 sõlmivad Harku vald, Põhja Politseiprefektuuri Lääne-Harju politseiosakond, MTÜ Eesti Naabrivalve ning Kiire Kõbla naabrivalve sektori nimel Marek-Andres Kauts Harku vallamajas ühise tegutsemise lepingu.

Lepingu eesmärgiks on Kiire Kõbla naabrivalve sektoris kuritegevuse ennetamine, naabrivalve korraldamine ja osapoolte koostöö nimetatud eesmärkide saavutamiseks. Uue naabrivalve sektori moodustamine on heaks jätkuks Harku vallavalitsuse ja MTÜ Eesti Naabrivalve 09. mai 2006 sõlmitud koostööleppele kodude turvalisuse tõstmiseks Harkus. Naabrivalve sektori moodustamine annab oma kodukoha turvalisusest huvitatud elanikele võimaluse organiseeruda ning teha aktiivset koostööd nii kohaliku politsei kui valla ametnikega kuritegude ennetamisel.

Kiire Kõbla naabrivalve sektor on Harkus juba 11-es. Selle näitajaga on Harku vald Harjumaa valdade seas esirinnas. Naabrivalve organiseerimiseks oma kodukohas ning uute naabrivalve sektorite moodustamiseks on oodatud kõik huvilised. Jätkuvalt saab informatsiooni naabrivalve kohta Harjumaa projektijuht Erik Niinemaalt helistades telefonil 52 76965 või saates e-kirja erik@naabrivalve.ee . Samuti naabrivalve kodulehelt aadressil www.naabrivalve.ee .

Lisainformatsioon:
Erik Niinemaa
Harjumaa naabrivalve projektijuht
Tel.: 52 76965
erik@naabrivalve.ee

Tiina Ristmäe
MTÜ Eesti Naabrivalve tegevjuht
Tel.: 6522 522
tiina@naabrivalve.ee   

›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi