• Uudised
Naine nabis trammis varga kinni
31.12.2002
Pühapäeva lõunal püüdis 36-aastane Natalja linlaste abiga kinni taskuvarga, kes hetk varem oli tema kotist näpanud rahakoti.

Kell üks päeval trammis kesklinna poole loksunud naine tundis Paberi ja Maneeži peatuse vahel korraga oma üleõlakotis ebaloomulikku liikumist. Ühe käega lapsevankrit hoides rabas ta teisega vargal turjast kinni – et appi tulid ka teised linnakodanikud, hoiti kurjategijat politsei tulekuni kinni.

“Varas oli käekotist võtnud rahakoti, milles oli 1700 krooni sularaha, ehteid ja dokumente. Politseipatrull sai 20-aastase Andrei Balti jaamas kätte. Praegu on ta 48 tunniks vahi all ja kohtult taotletakse ajapikendust,” ütles Tallinna politseiprefektuuri vanempressiesindaja Rain Uusen.

Varem kelmuse eest tingimisi vangistusega karistatud Andreil jookseb praegu üheaastane katseaeg, mis-tõttu ootab teda varguses süüdimõistmisel kuni viie-aastane vanglakaristus.

“Tahaks eriti tänada linnakodanikke, sest sõidan ise sageli trammiga ja näen, kui harva abistamiseks vahele astutakse,” ütles Uusen.
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi