• Uudised
MTÜ Eesti Naabrivalve liikmetel uued soodustusvõimalused!
20.09.2007

Eesti Naabrivalve ühing ja OÜ GSMvalve sõlmisid koostööleppe, mis muuhulgas sisaldab ka uusi soodustusi naabrivalve liikmetele.

Turvafirma GSMvalve lahendus on täiesti juhtmevaba ning üle mobiilivõrgu töötav koduvalve süsteem. GSMvalve pakub juhtmevaba valvesüsteemi paigaldust ja hooldust, klientide käsutuses on ööpäevaringne klienditeenindus ning valvetehnikud. Sellise valve paigaldamise eelduseks on mobiiltelefonside olemasolu. Seinale kinnitatud valvekeskusega liidetakse signaali edasi andvad andurid, maksimaalselt 32.

Näiteks talukompleksi puhul saab kuurid, sauna, elumaja ja garaaži panna kõik ühe valvesüsteemi alla, juhul kui need asuvad valvekeskusest 100 meetri raadiuses. Sellise koduvalve puhul saab teenuse tellija mis tahes hoonesse sissemurdmisest kohe teada.

Kui GSM valvesüsteem helistab, kuuleb kõne vastuvõtja häiresignaali, seejärel saabub mobiiltelefonile sõnum, mis sisaldab täpset aega, millal häire algas ning ka seda, kas häiret annab liikumise-, suitsu-, ukse-, gaasi- või mõni muu konkreetne andur. Kui inimene mingil põhjusel ei saa mobiiltelefoni vastu võtta, helistab valvesüsteem automaatselt järgmisele telefoninumbrile. Valvesüsteem on seadistatud nii, et helistab nii teenuse tellinud inimesele kui ka tema määratud kontaktnumbritele. Tavaliselt pannakse sellesse nimistusse 2–3 inimest, kokku saab nimistusse lisada 7 kontakti.

Eesti Naabrivalve ühingu ja OÜ GSMvalve koostööleping näeb ette 20% soodustuse valveseadmete paigalduse ja koolituse hinnast. Soodustuse saamiseks võtke ühendust Eesti Naabrivalve ühinguga. Lisainformatsiooni GSM valveseadmetest saate lugeda www.valve.ee

Teate edastas:
Tiina Ristmäe
MTÜ Eesti Naabrivalve
Tegevjuht
51 36 630; 6 522 522  

›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi